Autoblow 2+ náhradná vložka (vagína) typu A (malá)

22.00 

Katalógové číslo: 760488747018 Kategórie: ,

Náhradná vložka typu A so zmyselne mäsitými pyskami ohanbia, je iba doplnok k sieťovému masturbátoru Autoblow 2 – samostatne sa nedá používať.

Vložka zo zmyselne mäkkého, pružného materiálu, ktorý jemne láska tvoju mužnosť a poskytuje maximálne realistický zážitok, pri vchode sú zmyselne tvarované, mäsitá pošva s úzkym otvorom rozkoše. Dá sa ľahko čistiť mydlovou vodou. Po uschnutí odporúčame posypať detským púdrom alebo kukuričným škrobom, aby si zachovala jemnosť a trvácnosť. Pre ľahké vniknutie odporúčame používať lubrikant na báze vody.

Rozmer: na penis s obvodom 7,5 – 10 cm, na akúkoľvek dĺžku, pružný.

Hĺbka: 15 cm

Produkt je vhodný na prístroje s nasledujúcimi číslami produktu: 05847030000, 05847110000, 05847200000.

Mám si vybrať vložku typu A, B alebo C?

Typ A:

Vložka s najväčším priemerom. Pre penis menších rozmerov, s menším priemerom. Obsahuje najviac materiálu, takže pri pohybe guličiek hore a dolu môže okolo penisu hýriť viac materiálu a vytvoriť tak napätejší pocit.

Typ B:

Vložka stredného priemeru. Pre penis normálnych rozmerov, s normálnym priemerom. Obsahuje už menej materiálu, pretože medzi penisom a guličkami je menej prázdneho priestoru, ktorý treba vyplniť.

Typ C:

Vložka najmenšieho priemeru. Pre penis veľkých rozmerov, s veľkým priemerom. Obsahuje najmenej materiálu, pretože medzi penisom a guličkami je najmenej prázdneho priestoru, ktorý treba vyplniť.